Jak powstają Twoje okulary? Droga do dobrego widzenia w salonach WM

Jak wygląda praca naszego zespołu w salonach WM? Uchylamy rąbka zawodowej tajemnicy, by pokazać, jak powstają Twoje okulary.

  1. BADANIE WZROKU

Podstawą pełnej satysfakcji z nowych okularów, jest dobre zdiagnozowanie Twoich problemów wzrokowych oraz prawidłowe określenie wady wzroku. W naszych gabinetach pracują doświadczeni, dyplomowani optometryści, posługujący się wysoce wyspecjalizowanym, nowoczesnym sprzętem diagnostycznym firmy HOYA, Essilor i American Optical Company.

Optometrysta, to fachowiec, wykorzystujący wiedzę z zakresu medycyny (okulistyka) i fizyki (optyka). Jest to zawód medyczny, mający na celu kompleksową opiekę nad pacjentami, skarżącymi się na problemy zwidzeniem. Nasi optometryści mają wieloletnie doświadczenie i stale podnoszą swoje kwalifikacje na licznych branżowych szkoleniach.

1. badanie.JPG

2. DOBÓR OPRAWEK.

Dobrze dobrana oprawka, to kolejny ważny element, wpływający na komfort użytkowania okularów.

Nasz profesjonalnie przygotowany personel służy radą przy wyborze oprawy tak, aby dopasowana była ona do Twoich gustów, jak również spełniała parametry techniczne, pozwalające na poprawne wykonanie okularów. Możesz również obejrzeć się w kilku oprawkach przed dokonaniem ostatecznego wyboru, korzystając ze specjalnej aplikacji.

2.oprawki.JPG

3. DOBÓR SOCZEWEK

Nasz personel służy pomocą w wyborze optymalnej konstrukcji soczewek okularowych stosownie do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz wymaganych parametrów optycznych. Po wyborze soczewek, dokonujemy precyzyjnych pomiarów kilku istotnych parametrów przy zastosowaniu nowoczesnego systemu visuReal® tak, aby Twoje soczewki mogły być wykonane indywidualnie dla Ciebie i wybranej oprawy.

3. soczewki.jpg

4. ZAMÓWIENIE SOCZEWEK

Po ustaleniu typu soczewek, wysyłane jest zamówienia do producenta soczewek. W naszych salonach odbywa się to komputerowo, bezpośrednio z urządzenia pomiarowego za pośrednictwem aplikacji HOYAiLOG prosto do komputera znajdującego się na stanowisku warsztatowym w laboratorium firmy HOYA-wiodącego w świecie producenta soczewek okularowych. Pozwala to maksymalnie skrócić czas oczekiwania na soczewki oraz zminimalizować ryzyko pomyłki przy zamówieniu.

4. zamowienie.jpg

5. MONTAŻ SOCZEK DO OPRAWY

Soczewki docierające do naszego laboratorium za pośrednictwem kuriera, mają kolisty kształt i zapakowane są w indywidualne kopertki, na których znajduje się ich dokładny opis ( moce, typ soczewki, powłoki uszlachetniające średnica i inne parametry). Dyplomowany optyk nadaje im właściwy kształt z wykorzystaniem nowoczesnego automatu szlifierskiego, pracującego z dokładnością do dziesiątych części milimetra.

5. montaż.jpg

6. ODBIÓR GOTOWYCH OKULARÓW.

Przy odbiorze okulary są ostatecznie dopasowywane, sprawdzany jest komfort widzenia oraz udzielane są podstawowe porady dotyczące zasad użytkowania okularów. W naszych salonach Klient wraz z okularami dostaje pełną ich dokumentację, (oryginał zamówienia, certyfikat jakości soczewek firmy Hoya, torebki po wykorzystanych soczewkach) , darmowy futerał i ściereczkę oraz instrukcję obsługi okularów.

6. odbior.jpg

Zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s